Zrzutka na realizację kampanii

Każdy związek zaczyna się od miłości i każda rodzina zaczyna się od miłości. Rodziny nie definiuje ani tożsamość płciowa, ani orientacja seksualna ani ekspresja seksualna rodziców. Tylko miłość definiuje rodzinę.

W każdej rodzinie DZIECI zasługują na bezpieczeństwo i pełnię praw.

Tymczasem w Polsce jest 50.000 tęczowych rodzin, w których rodzice nie mogą zapewnić dzieciom opieki i poczucia bezpieczeństwa, o ile nie przejdą wcześniej dziesiątków rozpraw sądowych i nie zawrą skomplikowanych umów przed notariuszem. Prawa dzieci żyjących w tych rodzinach są ustawicznie ograniczane przez państwo polskie, tylko dlatego, że ludzie nie wiedzą o tym, że #MiłośćDefiniujeRodzine. I tylko dlatego, że ludzie nie są #ZorientowaniNaRodzine.

Chcemy to zmienić. Chcemy osadzić w debacie publicznej to, że w każdym i każdej z nas drzemie taka sama potrzeba więzi, miłości i bezpieczeństwa. Mówimy w imieniu społeczności LGBT+, w imieniu tęczowych rodzin, tęczowych par i ich dzieci. Polska powinna być miejscem przyjaznym, bezpiecznym, w którym różnorodność jest bogactwem, a nie zagrożeniem.

Pomóżcie nam w tym. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie dotrzeć z naszym przekazem do większej liczby miejsc. Wesprzyjcie naszą kampanię – zmieńmy Polskę w przyjazny bezpieczny dom dla wszystkich DZIECI!

Dzięki kampanii chcemy:

  • zwiększyć świadomość społeczeństwa odnośnie istnienia rodzin nieheteronormatywnych w Polsce
  • zbudować zaufanie społeczne do rodzin nieheteronormatywnych, a dzięki temu do całej społeczność LGBT
  • zwiększyć akceptację dla wychowywania dzieci przez rodziny LGBT

Bo przecież wszyscy jesteśmy #zorientowaninarodzine, którą definiuje bezwarunkowa miłość.

Więcej na temat kampanii dowiecie się na stronie Poznaj kampanię oraz na naszych Social Media – @ZorientowaniNaRodzine

Wesprzyj nas

kliknij w poniższe logo